Šiaurės airis pirmąjį savo titulą Orlando mieste iškovojo sekmadienį po aštuoniolikos mėnesių bado. Tiger Woods patvirtina savo grįžimą į priekį finišavęs 5e, savaitę po jos 2e vieta Valsparo čempionate.

Rory McIlroy - Nuotrauka: © F.FROGER / 3Ds

„Beveik tobulas ratas“, - sakė dienos nugalėtojas. Būtent grąžindamas paskutinę 64 (-8) kortelę Rory McIlroy vakar įveikė didelių vardų krūvą „Arnold Palmer Invitational“ metu. Tvarkoje: Brysonas DeChambeau, Justinas Rose'as, Henrikas Stensonas, taip pat tam tikras Tiger Woodsas. Varginantis sutapimas, paskutinė „PGA Tour“ pergalė keturiskart „Major“ nugalėtojui buvo 25 m. Rugsėjo 2016 d. ... tą dieną, kai mirė Arnoldas Palmeris.

„Nuo tos liūdnos dienos 2016 m. Rugsėjo mėn. Ratas tarsi įveikė visą ratą“, - pareiškė žaidėjas, dabar turintis 14 titulų Amerikos trasoje. Nenuspėjamas rezultatas, kai prisimename, kad šiaurės airis praėjusią savaitę „Vaslpar“ varžybose labai praleido kirtimą. Reikia pasakyti, kad McIlroy žaidimas šiuo metu yra panašus į kalnelius, kaip ir jo metų pradžia: praleistas Peeble paplūdimyje, vos po 3evieta Abu Dabyje ir 2e vieta Dubajuje ... „Jums nereikia eiti su manimi, jei nenorite“, - net spaudos konferencijoje juokavo žaidėjas.

Savo ruožtu Tigeris Woodsas patvirtino savo puikų sugrįžimą ir vėl finišavo lyderių viršuje, paskatintas didžiulės minios. „Gerbėjai man skyrė tiek daug adrenalino“, - sakė tigras palikdamas 18 skylę. Jei galėsiu žaisti be skausmo, teks manimi tikėtis kituose turnyruose. "

Su ankstyvojo sezono pergalėmis Dustinui Johnsonui „Kapalua“, Jonui Rahmui „Quinta“, Jasono dienai „Torrey Pines“, Bubbai Watsonui Ramiojo vandenyno „Palisades“, Justinui Thomasui „Honda Classic“ ir Philui Mickelsonui pasaulio čempionate Meksike, visi didieji vardai pasaulio golfo žaidėjai, išskyrus Jordaną Spiethą, atrodo puikios formos. Užtenka, kad „Augusta Masters“, kuris prasideda po dviejų su puse savaičių, būtų nenuspėjamas ir įdomus ...