Floridos „Aramco Team Series“ turnyrą laimėjo ispanė Carlota Ciganda, vienu tašku aplenkusi četę Klára Davidson Spilkovą. Céline Herbin šį sekmadienį Floridoje užėmė 7 vietą ir pasirašė antrąjį dešimtuką per dvi savaites, po jos puikios 10 vietos Jabra Ladies Open Eviane. Renginio komandinę įskaitą šį penktadienį laimėjo kvartetas, vadovaujamas Pauline Roussin-Bouchard.

Aramco Team Series: Carlota Ciganda laimi, Céline Herbin 7-a

Ispanė Carlota Ciganda laimėjo „Aramco Team Series“ Floridoje – kreditas: Tristanas Jonesas / LET

Šarlotė Ciganda  laimėjo individualų tituląAramco komandos serija pristatė PIF – Florida.
Pirmąjį finalinį raundą ispanė pradėjo pirmaujanti, bet su dviem bogey savo pirmąsias tris duobutes Trump International Golf Club West Palm Byče. Tačiau Solheimo taurę laimėjusi žaidėja greitai atsigavo trimis sparčiais šešiose, septintose ir devintose duobutėse, kad išlaikytų kontrolę įpusėjus dienai.

Dar vieną pamestą šūvį į 10 greitai išnaikino paukštis ant 13, bet tada Ciganda rado vandenį ant 16 ir paleido dvigubą bogey. Tačiau 32-ejų metų mergina išlaikė ramybę ir du kartus pasistūmėjo į paskutines dvi duobutes ir finišavo dviem žemiau paros, o to pakako septintajam LET titului iškovoti.

« Pergalė, manau, visada yra ypatinga. Šiais laikais laimėti nėra lengva“.“, - sakė Ciganda. „JManau, kad yra daug gerų žaidėjų ir daug jaunų žmonių ateina labai stiprūs.
„Ateiti čia ir laimėti prieš tokius didelius vardus kaip Lexi, Lydia Ko ir Alison Lee – jie visi yra puikūs žaidėjai – taip pat geriausi europiečiai. Man patinka žaisti Europoje. Tai puiki atmosfera. Visada labai draugiška ir kaip šeima“.
« Kadangi atvykau čia ir žaidžiau šį kursą, maniau, kad šią savaitę svarbiausia kantrybė. Manau, kad tai labai sudėtingas golfo aikštynas. Beveik kiekvienoje duobėje yra upelis, ežeras arba pavojus. Tai puikus golfo aikštynas, kuriame galima pataikyti kamuolį, ir jūs turite jį nuleisti į reikiamą vietą. "
« Pasakiau sau, būkite kantrūs ir suteikite sau galimybę paukščiams. Maniau, kad net penki ar dešimt žmonių nesiruošia finišuoti žemiau lygio dėl vėjo ir kurso. Visas tris dienas žaidžiau labai gerai. Mano įdėjimas taip pat buvo puikus. Aš tiesiog labai džiaugiuosi, kad man pavyko tai padaryti. »
« Paskutinį kartą pataikiau gerą pirmąjį dėjimą, tu turi palaukti ir žinai, kad tai yra tas dėjimas, kurį turi atlikti, kad laimėtum. Staiga atsiduriate neįtikėtino susijaudinimo būsenoje, tik nervai. Jaudinausi, nemeluosiu ir manau, kad puikiai laikiausi ir labai džiaugiuosi, kad tai padariau. »

Vokiečių kalba Olivia cowan surinko geriausią dienos kortą su 68 (-4) ir atsiliko vienu tašku ir užėmė trečią vietą kartu su trečiąja pasaulio vieta. Lidija Ko.
Slovėnas Ana Belac gerą savaitę baigė lygiai penktoje vietoje kartu su amerikiečiu Alisonas Lee prilygsta prancūzams Celine Herbinas ir škotų Louise Duncan šūvis toliau.Švedas Linnea Johansson turnyrą baigė devintoje vietoje su tritaškiais, o penki žaidėjai su keturiais taškais užėmė dešimtą vietą.

Į Lenktynės į Kosta del Solį 2023, Aditi Ašokas vis dar pirmauja ir dabar turi 1 taškų turnyrinės lentelės viršuje.
Švedas Linas Grantas yra antra su 1 taško po to, kai padidino savo bendrą sumą su ispane Ana Peláez Trivino trečias su 887,33 taško.
Čekas Spilkova užėmusi antrąją vietą iš devintos pakilo į ketvirtą ir dabar turi 804,16 taško, o prancūzė Pauline Roussin-Bouchard yra penktas su 588 taškais.
anglė Lily May Humphreys yra šeštas su 561,33, nugalėtojas Ciganda iš 78 vietos pakyla į septintą ir dabar turi 560 taškų.
Pietų Afrikos Ashleigh Buhai yra aštuntas, anglas Alisa Hewson yra devintas ir švedas maja stark baigia dešimtuką.

Kiti čia dalyvaujantys trispalviai Aramco Team Series-Florida baigė lenktynes ​​toliau turnyrinėje lentelėje. Emma Grechi užėmė 28 vietą +7, Pauline Roussin-Bouchard Nuo 35 iki +9, Nastasija Nadaud 45 vieta +11 ir Agata Sauzonas 58 vietoje +14. Jų pusėje Anne-Charlotte MoraAnais Meyssonnier et Anne-Lise Caudal nebuvo padaręs pjūvio per pirmuosius du raundus.