Brangią sezamą laimėjo atitinkamai Pauline Roussin-Bouchard ir Lucie Malchirand 14 ir 17 po dviejų ratų. Paskyrimas skiriamas likusiai turnyro daliai „Augusta“ nacionaliniame moterų mėgėjuje.

ANWA: sezamą laimi Roussin-Bouchard ir Malchirand

Pauline Roussin-Bouchard - © Ryan Young / Augusta National

Vakar šaltis po vėjo ir lietus pirmajame ture sutrikdė žaidėjus turnyro eigoje. Dvi iš trijų mūsų įžengusių prancūzų šeštadienį iškovojo vietas už paskutines 18 skylių.

Viskas dar įmanoma Pauline'ui Roussinui-Bouchardui, kuris atliko darbą integruodamas „Top 30“ atranką, pasirašydamas 73 (+1) kortelę. Su dviem paukšteliais prieš tris bagius 3-as pasaulio numeris pirmuosius du ratus baigė 14-ąja vieta preliminarioje įskaitoje (iš viso +3) su 5 galvos smūgiais.

Labai gera sesija Lucie Malchirand, kuri liko tvirta su kortele paroje (72) ir trimis paukščiais už tiek vežimėlių, kad šeštadienį ji galėtų patekti į Augusta nacionalinį farvaterį. Jei iš viso bus +5, „Marseille“ žaidėja la Salette paskutinį startą užims iš 17 vietos.

Amerikietė Rose Zhang (1-as pasaulio numeris) ir švedė Ingrid Lindblad yra atsakingos po 36 skylių, kurių bendras rezultatas yra -1.

Kita vertus, Candice Mahé, kuri turėjo sunkią dieną su +11 kortele ir finišavo 72 vietoje, nuotykis baigėsi.

Nauja šio penktadienio programa, skirta „Masters“ maršruto pripažinimui. Joje gali dalyvauti visos merginos, net ir tos, kurios dar neperžengė pjūvio. Ką vieniems gerai paruošti paskutiniam šeštadienio raundui ir ką palikti kitiems su prisiminimais galvoje.

Žr„Augusta“ nacionalinė moterų mėgėja: Cliquez ici