Antoine'as Rozneris iškovojo savo antrąją pergalę Europos trasoje dėl išskirtinio 18 metrų paskutinio metimo, laimėdamas Kataro meistrą su puikiu paskutiniu 67 (-5) ratu. Prancūzas, grįžęs iš trijų smūgių iš paskos, galų gale aplenkė trijulę, kurią sudarė italas Guido Migliozzi, Pietų Afrikos Darrenas Fichardtas ir indas Gaganje bei Bhullaras.

Nepaisant trijų taktų vėlavimo paskutinio turo pradžioje, Antoine'as Rozneris sekmadienį laimėjo Kataro „Masters“ komandą prieš italą Guido Migliozzi, Pietų Afrikos Respubliką Darreną Fichardtą ir indą Gaganjeetą Bhullarą. 28-erių paryžietė, užimanti reitingo 97-ąją vietą, prieš keturis mėnesius laimėjo Dubajaus čempionatą ir taip pasirašė antrąją pergalę Europos trasoje.

Antoine'as Rozneris laimėjo paskutinę skylę paukščiams 20 metrų. " Laimėti golfo turnyrą yra didžiausias jausmas pasaulyje ir tai padaryti taip, su tokiu įmetimu į paskutinę skylę ... Aš nežinau, ką pasakyti, ir net savo drąsiausiose svajonėse to neįsivaizdavau“, - sureagavo prancūzai europeantour.com. " Pašėlusi kelionė šiandien. Laimėti turnyrą yra taip retai, tačiau laimėti du kartus per kelis mėnesius yra tiesiog nerealu" , jis pridėjo. Šeštadienio lyderis Pietų Afrikos Fichardtas pasirašė du paukščius ant paskutinių penkių skylių, tačiau prieš tai jis pagamino tris vežimus, kad pasirašytų 71 kortelę, tik lygiavertę, ir taip finišuotų už Roznerio.

1. Antoine'as Rozneris (FRA) 276 (69-72-68-67)
2. Guido Migliozzi (ITA) 277 (71-67-74-65)