Pagrindinis Hinako Shibuno slapyvardžio „Besišypsanti Pelenė“ debiutas jau prieš dieną, japonai šį sekmadienį „AIG Women's British Open 18“ varžybose nugalėjo -2019. 20-metė japonė žaidžia savo pirmąjį LPGA turnyrą šią savaitę. iš savo gimtosios šalies. Puikus Céline Boutier pasirodymas, kuris užima labai garbingą 6 vietą (-12)

Hinako Shibuno švenčia savo pagrindinę „Tropée“ pergalęHinako Shibuno švenčia savo pergalę „Woburn“ moterų varžybose „British British Open“. Nuotrauka Timas Airija / AP

Hinako Shubino gražus savaitės siurprizas prasideda jo karjeroje LPGA trasoje, laimėdamas puikų savo pirmąjį turnyrą už savo gimtojo miesto, kartu pasirašydamas savo pirmąjį svarbiausią titulą.

Namuose pravardžiuojamas japonas „Smiling Cinderella“ („Smiling Cinderella“) šiemet jau buvo pasirašęs dvi pergales JLPGA (Japonijos turas) varžybose, įskaitant vieną iš pagrindinių Japonijos trasoje.

Dėka savo šešių paukščių ant paskutinių 9 skylių ir paskutinio daugiau nei penkių metrų dygsnio, besišypsanti Pelenė siūlo sau „British British Open“ - 18 (270).

Staiga aplenkusi amerikietę Lizette Salą, kuri praleido grįžimą į klubo namą esant -18, jos paukštė, atsidūrusi metrą penkiasdešimt, nesuprantamai praleido taikinį. Pietų Korėja Jin Young Ko, prieš savaitę nugalėjusi Eviane, užėmė pakylą -16 (272). Vienintelė prancūzė Céline Boutier, kuri penktadienio vakarą perkopė pjūvį Voburne (Anglija), ištraukė visas šio „British Open 2019“ turo etapų stoteles. Antroji 66 (-6) kortelė be vežimėlio leidžia jai finišuoti šeštoje vietoje (-12). Tai yra antras geriausias „Grand Slam“ sezono dešimtukas po 10 geriausių rezultatų „US Open“ pernai birželį!

Keliaudama į žalią, Šibuno nusišypsojo ir pamojo dėkingai miniai. Pataikęs į 18-osios varžybas dėl laimėjimo, jo ranka netikėdamas rėmėsi ant burnos, vėl plačiai šypsodamasis ir linksmai, beveik gėdingai juokdamasis, viena iš priežasčių, kodėl jo slapyvardis tėvynėje yra Šypsosi Pelenė.

Vienintelis kitas japonų žaidėjas, iškovojęs pagrindinį titulą LPGA ar „PGA Tour“ turnyre, yra Chako Higuchi, laimėjęs 1977 m. KPMG moterų čempionatą.

„Arigato gozimas“, - sakė Shibuno už čempionato trofėjaus, dėkodamas Japonijos žiniasklaidai prieš vertimo žodžiu vertimą. „Aš tikrai negaliu žodžiais apibūdinti, kaip aš jaučiuosi“. Tada, elementariai šypsodamasis ir juokdamasis, pridūrė: „Aš irgi alkanas. "

Šis sensacingas sekmadienis turėjo daugiau skyrių nei Charleso Dickenso romanas. Šeši žaidėjai iš trijų paskutinių bendraamžių turėjo galimybę laimėti. 66-ąją vietą užėmęs Ko užėmė trečiąją vietą su 272 taškais ir laimėjo „Rolex ANNIKA Major“ apdovanojimą už geriausią metų rezultatą didžiuosiuose turnyruose.

Morganas Presselis, kurio paskutinė pergalė buvo 11 metų, finišavo 67-a ir 273-a. Ashleigh Buhai - 274, Celine Boutier - 276, Carlota Ciganda - 277, Sung Hyun Park - 278. Nelly Korda ir Jeongeun Lee6 finišavo 279. .

"Aš visą laiką žiūrėjau į lentą ir žinojau savo poziciją", - sakė ji apie # 18 putoso svarbą. "Aš taip pat galvojau, kaip galėčiau švęsti", - sakė ji. - tarė ji su gaiviu sąžiningumu. Paklaustas, kaip ji švęs, Shibuno atsakė: „valgydamas daug saldainių. "

Shibuno visą savaitę užkariavo širdis, o sekmadienį ji laimėjo vieną pagrindinių golfo čempionatų. Japonijos žaidėja turi savo stiklinės šlepetės versiją. Pelenės šypsena juokėsi paskutinį kartą.