A hét francia LPGA-t a héten ismét összegyűjtik a HUGEL-AIR PREMIA LA Open Los Angeles-i (Kalifornia) második kiadására, Karine Icher, Joanna Klatten, Céline Boutier és Céline Herbin pedig a hollywoodi domb lábánál lesz igazítva. a világ első tíz játékosa közül kilenc.

LPGA - HUGEL-AIR PREMIA LA Open: négy kék a világ legjobbjai ellen

Karine Icher, Joanna Klatten, Céline Boutier és Céline Herbin - Fotók: DR

Karine Icher ismét szolgálatba áll, második kismama és nehéz felépülés után, két hónappal ezelőtt elmaradt két hónapos kihagyásakor, amelyet a Bank of Hope Founders Cup alkalmával kihagytak, és a Kia Classicon. Ez a helyzet Joanna Klatten esetében is, aki még mindig át akarja lépni a szezon első vágását. Céline Herbin ebben a szezonban csak egyszer ért el az ISPS Handa női ausztrál nyílt teniszbajnokságon, ahol a T58-at fejezte be. Csak Celine Boutier-nek van, hogy a sors mosolyogni látszik az ISPS Handa Vic Open 12. futamán, a CME Globe bajnokig, olimpiai formában kezdte a szezont, erre nagy szükség lesz. a világsztárok nagyon erős mezőnyével néz szembe, akik közül kilenc szerepel a top 10-ben.

Jin Young Ko premierként visszatér Los Angelesbe a Rolex World női golfranglistáján. Tavalyi szereplése jó egy újabb erős dobogós jelenlétet ígért: részt vett a vasárnapi döntőben a végül győztes Moriya Jutanugarn-nal. Ko tavaly a világ 18. helyeként érkezett a Wilshire Country Clubba Louise Suggs Rolex Az év újonca kampánya során, és most arra törekszik, hogy visszatérjen a legjobb 10 közé.

Tavaly Jutanugarn erős érzelmeket élt át, amikor húgával, Moriyával ünnepelte a karrier első győzelmét. Nagyon következetesen játszott a négy forduló alatt, két forduló megegyezett a par értékével, egy fordulóval (-1) és egy fordulóval (+1). 2019 legjobb teljesítménye után érkezik Los Angelesbe, a Hawaii-i T3-ba érkezik. A harmadik fordulóban eltöltött 66 éve lekötötte a szezon legjobb körét, amelyet Szingapúrban is lőtt.

Henderson pontosan ugyanazzal az eredménnyel érkezik a LOTTE bajnokságban, mint egy évvel korábban, győzelmet aratva. Nem kívánt eredményt elérni a Wilshire Country Club-nál, mivel elmulasztotta a vágást. A 2018-as szezon legrosszabb fordulója volt a második fordulójában, amikor kihagyta a kupát.

Jessica Korda, az AON Risk Reward Challenge vezetője a szezon harmadik versenyén áll. Ez egy nagyon jó játéksorozat számára, a T2-ben és a T6-ban végzett a nevével. Korda tavaly holtversenyben végzett a T24-es eredményért, a harmadik fordulóval (-2) a torna legjobb eredménye.

Pályafutása során először bajnoki címvédő Moriya Jutanugarn visszatér a Wilshire Country Clubba azzal a szándékkal, hogy továbbra is a bajnokság egyedüli bajnoka maradjon. Eredményei folyamatosan javultak, mióta az LPGA átjutott a menetrend hazai részéhez, és T19, T12 és T9 helyezést ért el a Kia Classic, az ANA Inspiration és a LOTTE bajnokság utolsó három rajtja során. ill. Jutanugarn tavaly átvette a vezetést a második fordulóban elkövetett hibás 66 után, és a torna hátralévő részében soha nem veszítette el helyét az összesítés élén.

Lexi Thompson a LOTTE bajnokság megnyerése után lép be a hármasba. Ez volt a legjobb teljesítménye a 2019-es szezonban az ANA Inspiration-en, utolsó zsetonnal (-5). Tavaly a Wilshire Country Club-ban végzett a T12-es versenyen, az első 68-as forduló után a tabella tetejéhez került.

A dél-kaliforniai fiatal nő csapkodással kezdi második játékával a HUGEL-AIR PREMIA LA játékot. Kang legutóbbi három indulásakor a T2-os, a Kia Classic T6-es, az első nagyobb golftornán T5-os és a múlt héten a LOTTE bajnokság T2018-ös helyezettje lett. Ez egy fordulat a Los Angeles-i torna 55-as kezdetétől, ahol a TXNUMX-ös helyezést érte el, miután két korábbi rajtjában elmaradt a vágás.

Yeon Ryu ezért a szezonban először a legjobb 10 között végzett, egy T9-es a LOTTE bajnokságban. Tavaly a 4. helyen végzett a HUGEL-AIR PREMIA LA Open premierjén, a bajnokság alacsony fordulóját a második fordulóban tette közzé. Ryu 65-ben nyolc madár volt.

Nelly Korda a múlt héten visszatért az uralkodó 2019-es formájához Hawaii-ban, és a T8-at megszerezte hét rajtban a hatodik helyért a top 10-ben. Azért lép be a Wilshire Country Clubba, hogy tavaly hirtelen elmulasztotta a vágást. Korda hangsúlyozta az itteni játék lehetőségét, mivel körönként átlagosan három madárka volt, mielőtt kihagyta a hétvégét.