Kövesse a teljes Diamond Resorts Tournament of Champions, az LPGA-szezon első tornáját kizárólagosan és élőben a GOLF CHANNEL-en január 16-tól, csütörtöktől január 19-ig, vasárnap 18 óráig.

A Bajnokok 2020 Diamond Resorts bajnoksága

©Golf Channel

Vissza az iskolába az LPGA Tourra!

Idén a floridai orlandói Four Seasons Golf Club ad otthont ennek az immár hivatalos versenynek. Kivételes időpontban, egyedi formátumban! Csak a 2018-as és 2019-es LPGA Tour versenyek győztesei vesznek részt! Mellettük 10 amatőr és 45 híresség, például Alfonso Ribeiro (Bel Air friss hercege) és Jack Wagner (Melrose Place), de a NASCAR-pilóta, Denny Hamlin és az NBA-bajnok Ray Allen is, hogy csak néhányat említsünk. őket.

A játék formátuma a klasszikus 72 lyukú stroke play lesz a profiknak, a stableford pedig a hírességeknek és amatőröknek. A profi nyeremény 1.2 millió dollár lesz! Ami az amatőröket illeti, ők 500.000 XNUMX dollár összdíjazásért küzdenek.

Tavaly az MLB (Major League Baseball) Hírességek Csarnokának tagja, John Smoltz volt az, aki a hírességek oldalán, a koreai Eun Hee Ji pedig a profi oldalon emelkedett ki. Ki a következő ?

Az LPGA-kör versenyzői között szerepel a francia Céline Boutier is, aki kivételes szezont futott be, és a Solheim Kupában való részvételével és győzelmével tetőzött. Ott lesz a világelső Jin Young Ko is, aki 4-ben nem kevesebb, mint 2019 tornát nyert, köztük 2 fő versenyt: az Evian Championshipet és az ANA Inspirationt. Végül megtaláljuk honfitársát, Sei Young Kimet, aki 3 tornát nyert, nem feledkezve meg a Korda nővérekről.