Két kör után az éllovas Vairana Heck ragyogott ezen a héten a Biltmore golfpályán, és végül a második helyen végzett. A férfiaknál Hugo Le Goff nevezett, a 34. helyen végzett.

Vairana Heck a Solheim Cup Junior alatt - © LET

Az 58. alkalommal megrendezett Junior Orange Bowl Nemzetközi Golfbajnokságon két francia lépett pályára:  Vairana Heck és Hugo Le Goff. Ezt az amatőr tornát a legjobb fiatal játékosok közül sokan a miami Biltmore golfpályán játszották. Ezért ezek a fiatal golfozók ezen a par 71-en, amelyet 1925-ben Donald Ross tervezett.  négy nap.

Két kör után két 67-es (-4) és 71-es (PAR) lapjával éllovas Vairana Heck szombat este a kolumbiai Maria Jose Marinnak, a remek 63-as (-8) írónak adja át az éllovas helyét. A Solheim-kupa játékosa az utolsó részben az éllovas mellett indul az utolsó körbe, de nem tudja felzárkózni. A második helyen végzett, három ütésre a győzelemtől. Ezen a héten Miamiban írja alá a 67-71-69-72 kártyákat. Végül Maria Jose Marin volt az, aki megőrizte első pozícióját ebben az utolsó körben, és -8-as összesítéssel nyert.

Az urak oldalán a floridai Nicholas Prieto nyer -8-as összpontszámmal. A negyedik helyről, hat ütéssel az éllovas mögött rajtolt, 65-tel (-6) aláírta az utolsó kör legjobb kártyáját, ugyanakkor kihasználta az éllovas Jay Brooks gyenge játékát 73 (+2) és s'-vel. megragadni a győzelemért.

Hugo Le Goff, az egyetlen francia, aki részt vett az eseményen, +34-as összpontszámmal a tabella közepén végzett a 13. helyen. Az első körben a PAR-ban kapott kártya után a Paris Country Club játékosának nehezebb lesz a következő körökben. A héten aláírja a 71-74-76-76 kártyákat.