A Team Cup tizenharmadik szakaszára 23. június 2019-án, vasárnap került sor a Servanes pályán, összesen 58 résztvevővel. Gratulálunk a verseny nyerteseinek!

TEAM CUP Nyílt Golf Klub szériák (13)

© Nyílt Golfklub

Gyönyörű napsütésben a 58 résztvevő versenyezhetett és megpróbálhatta megszerezni a helyét a nagydöntőre! Emlékeztetőül: a TEAM KUPA minden szakasza egyben kvalifikációs szakasz is a Christian Cévaërrel október 26-án és 27-én a Yvelines golfpályán és a National golfpályán rendezett döntőbe jutásért!

A játékosok nemcsak a pálya állapotát értékelték, hanem a számukra szervezett sok versenyt is (3 vegyes precíziós verseny, valamint a Ladies and Gentlemen's Drive verseny).

73 kumulatív bruttó és nettó

Gratulálok a győztes csapatoknak és különösen André Chabert (10.6 index) és François Scisco (10.6 index) csapatának, akik megnyerték azer Bruttó ár 31 ponttal (azaz 5 felett par). Nagy gratuláció annak a csapatnak is, amely Sandra (index 15.7) és Jérôme Clément (index 21.2) tagjai lettek, akik 1. helyezést értek el.er a Net-ben és 1er a bruttó és nettó összesítéshez 73 ponttal holtversenyben Nicolas (12.9 index) és Jules Valroff (26.5 index) mellett.

És nagyon jó hangulatban zajlott a díjátadó ünnepség a klubházban, amelynek házigazda Jean Badea igazgató, az AS elnöke Michel Belguiral és Gaëlle Goffic, az Open Golf Club provencei értékesítési és marketing menedzsere volt.

A résztvevők nagyon nagy része jelen volt az eredmények ismerete és az Open Golf Club és partnerei, a Decayeux Párizs, a Pommery, a Wilson Staff, a Golfathome, a Gras Savoye Berger Simon, az Air France, a Figaro Golf, a Golf Magazine, a Journal, és a partnerei által kínált számos díj ismeretében. Golf és női hinta.

TEAM CUP: a 3 precíziós verseny:

• 2. lyuk Pommery: Anne Levy (1.50m)
  • Lyukszám: 6 Decayeux: Jules Valroff (1.39 m)
  • Lyukszám: 15 Boisset: François ampulla (3.10 m)

• 2 éjszakás tartózkodás az Open Golf Club célpontjában: Louis Marcon

Sajnos a Servanes klub 12-nél passzolth az általános besorolás 146 ponttal, és nem vesz részt a nagydöntőben.

Kövesse az eredményeket weboldalunkon minden egyes lépés után, és figyelje a rangsor folyamatos fejlődését ????

A következő lépések:

A következő lépések: Les Yvelines és Barbaroux június 30-án, Château des Vigiers és Ammerschwihr július 7-én, Seignosse július 27-én, Le Touquet augusztus 7-én, Soufflenheim augusztus 15-én, Les Bouleaux augusztus 31-én és La Wantzenau szeptember 7-én.