A Team Cup huszonegyedik és utolsó szakaszára 7. szeptember 2019-én, szombaton került sor a Wantzenau golfpályán, összesen 66 résztvevővel.

TEAM CUP Nyitott La Wantzenau golfklub (67)

© Nyílt Golfklub

A bizonytalan időjárás ellenére a 66 regisztrált játékosnak volt bátorsága versenyezni és megpróbálni megnyerni a helyét a nagydöntőbe! Emlékeztetőül: a TEAM CUP minden fázisa egyben egy kvalifikációs szakasz egy helyért a Christian Cévaërrel október 26–27-én a Yvelines golfpályán és a nemzeti golfpályán rendezett döntőbe!

A játékosok értékelni tudták a számukra megszervezett számos versenyt (3 vegyes precíziós verseny és a Ladies and Gentlemen's Drive verseny).

79 bruttó és nettó kumulatív

Gratulálunk a győztes csapatoknak és különösen a Guillaume Almeras (0.9 index) és Roland Burger (3.7 index) csapatának, akik 1 ponttal (vagy 38-nél alacsonyabbak) nyerték az első bruttó árat. Gratulálunk Alain Genermont (index 2) és Alain Marchal (17.6 index) csapatának, akik 23.2 ponttal nyerték az első nettó árat!

A szakasz két győztes csapata Matéo Panetta (4.6-os index) és Maxence Brechon (9.1-es index), valamint Guy Leopold (13.2-es index) és Claude Pfeiffer (14.1-es index), akik mindegyike 79 pontot gyűjt. bruttó és nettó.

Kiváló légkörben zajlott a díjkiosztó ünnepség a klubházban, Laurent Trescarte golfigazgató és Pierre Menager, az AS irányítóbizottságának tagjaként.

A résztvevők nagyon nagy része jelen volt az eredmények ismerete és az Open Golf Club és partnerei, a Decayeux Párizs, a Pommery, a Wilson Staff, a Golfathome, a Gras Savoye Berger Simon, az Air France, a Figaro Golf, a Golf Magazine, a Journal, és a partnerei által kínált számos díj ismeretében. Golf és női hinta.

Team Cup: a 3 precíziós verseny:

• 4. lyuk. Pommery: Jean-Marc Baran (1.88m)
  • 7. lyuk Boisset: Frank Rotter (2.29m)
  • 17. lyuk Decayeux: Maxence Brechon (1.33m)

Csapat Kupa: Vezetési versenyek:

• Dames Gras Savoye Berger Simon verseny: Sophie Martin (167m)
  • Gras Savoye Berger Simon verseny: Benedikt Bauer (281m)

Csapat Kupa: a sorsolás:

• 1 év előfizetés a Figaro digitális változatához: Marie-Louise Nagel
  • 6 hónapos előfizetés a Golf Magazinhoz: Frédéric Nold és François Verschoore
  • 2 éjszakás tartózkodás az Open Golf Club rendeltetési helyén: Roland Burger

A Wantzenau golfpályát összességében a 11. helyre kötötték, 158 ponttal, Moliets és Pont Royal mellett.

Kövesse az eredményeket a weboldalunk minden egyes lépése után, és figyelje a rangsor folyamatos fejlődését 😊

Bármely információ: opengolfclub.com