A 2020 -as kiadás második és 2015 -ben győztes Céline Herbin a francia nyílt bajnokság győzelmi jelöltje. A harmadik francia játékossal a bajnokság kezdete előtti napon, a Pro-Am Richard Mille során találkoztunk.

Találkozás Céline Herbinnel a Lacoste Ladies Open de France -on

Céline Herbin - © Tristan Jones / LET

Holnap kezdődik a Lacoste Ladies Open de France. Hogyan érzi magát az elismerő rész után?

Jól érzem magam, az edzésnapok mozgalmasak, de alig várom, hogy holnap elkezdhessem

Jó munkát végeztem és jó gyakorlatokat végeztem, így készen állok arra, hogy élvezzem a következő napokat.

2015-ben már megnyerte a tornát, tavaly befejezte a második helyet? Mondhatjuk, hogy jól érzi magát a French Openen?

Igen, ez egy olyan verseny, amit szeretek. Jól érzem magam Franciaországban játszani. Francia nőként ez jó hangulatot ad nekem, ha más játékosok otthon játszanak, ez növeli a nyomást, de számomra éppen ellenkezőleg, plusz az, ha Franciaországban játszom, így maximálisan ki fogom használni.

Sokat játszom az Egyesült Államokban, és fontos számomra, hogy ezt a két franciaországi tornát játszhassam: a French Open -t és az Evian Championship -et.

Hogyan érzi magát a Médoc golfpályán, amely 2018 óta a French Ladies 'Open házigazdája?

A tanfolyam igazán fenséges, imádom. A zöldek fantasztikusak, nagyon gyorsak, így érdekes lesz látni, hogyan fogunk bánni a zöldekkel a bajnokság során, milyen zászlós pozícióink lesznek.

Jól érzem magam a pályán, tetszik a dizájn, jól áll nekem.

Mik a céljaid a szezon végére? És ezek a következő szezonra.

Három verseny érkezik az LPGA -hoz. Idén a legjobb szezonomat élem a pályán, szóval miért ne tegyük hozzá a habot a tortához egy további 10 vagy jobbal!

Adja meg a maximumot, és talán játsszon még két versenyt novemberben.

Ha jól játszom ezeken a versenyeken, talán lehetőséget adok arra, hogy a következő szezonban az első szakok játékosainak mezőnyében lehessek.

Ezután jól pihenek, és jól feltöltöm az akkumulátort a következő évre, ami egy teljes szezon lesz az LPGA -n.

Amellett, hogy a legjobb szezonja volt, a legjobb eredményt érte el szakon.

Hogyan élte meg ezt a US Women Open -et?

Ez volt a szezon legjobb hete, a héten a játékom volt a legjobb, és kielégítő látni, hogy a heti formámat megjutalmazták.

Valóban, Céline Herbin a 14. helyen végzett a US Women's Open 2021 -ben, ami a legjobb teljesítménye szakon.

Az LPGA Touron ebben a szezonban hét vágást hajtott végre tizenegyből, és aláírta a top 10 -et és a top 25 -öt.

A LET -en lejátszott öt verseny közül a normann négy vágást hajtott végre, köztük a legjobb 15 -öt Dél -Afrikában.

A Lacoste Ladies Open de France rajtja előtt jó érzésekkel érkező Céline Herbin a 20. legjobbat írta alá. 72-71-69 kártyát adott a Médoc golfpályának, és -20-vel a 1. helyen végzett.