A párizsi Country Club 2015-ös sikereire építve újabb győzelmet kínál magának azzal, hogy megnyeri az április 27. és 1. között megrendezett Golfozók Klub Kupáját.er 2016. május Valescure-ben.

Fotó: DR

Fotó: DR

A Golfozók Klub Kupája alkalmából a Párizsi Country Club játékosai, Mathilda Cappeliez, Anaïs Meyssonnier, Lauralie Migneaux, Charlotte Liautier, Thelma Beck és Camille Souvigni május 1-én remek döntőt nyertek a Racing Club de France La Boulie ellen. . A fordulatokkal teli játék után Anaïs Meyssonnier hozza csapata győzelmi pontját, és megerősíti új bajnokaikat Franciaországban, az első osztályú nők. Ez a játékos intenzív karrierrel és figyelemre méltó csapatkohézióval jelölte meg a klub történetét.

A győzelem még erősebb, ha tudjuk, hogy a cím tavaly megúszta őket az utolsó lyukon. A döntő megnyeréséhez a Párizsi Country Club játékosai a legjobb körülmények közé kerültek. Ismét demonstrálták az elkötelezettséget, a jókedvet és a tehetséget, ezzel megteremtve Sylvain Raby, edzőjük és Séverine Thézier, a csapat kapitányának büszkeségét.

A 2015-ös országos és nemzetközi bajnokságon elért kiváló eredményeket követően a Párizsi Country Club sikeresen elindult ebben az évben, és kihirdeti a jövő legjobbjait.