A Château de la Messardière, amelyet hagyományosan a vendéglátás és a kultúra mekkájaként ismernek el Saint-Tropez-ben, szombat este a sport mekkájává is vált, ünnepelve saját nemzetközi golfversenyének győzelmét (egy 28 szakaszból álló híres golfpályák Franciaországban és külföldön, az amatőr világ leghíresebbjei között).

Chateau de la Messardière Fotó: DR

A Messardière kastélya
Fotó: DR

Messardière GolfCup 2014

Messardière Golf Kupa 2014

A Saint-Tropez-i Városháza 1. helyettesének jelenlétében Claude BERARD, szintén kulturális és kulturális örökségért felelős helyettes, valamint Laurent PETIT, sportért felelős helyettes, a Messardiere Golf Kupa díjátadó ünnepsége, verseny Saint-Tropezig 2014 örömmel és jókedvvel zárult, néhány jó üveg Domaine Bertaud Belieu-val és egy új partnerrel, aki megnyerte a golfozókat, a „La Blonde of Saint-Tropez” lemosott.

Alexandre DURAND-VIEL, a Château de la Messardière vezérigazgatója és teljes csapata az 5 csillagos csillag, a Palace csodálatos környezetében fogadta a verseny győzteseit és minden partnerét, ahogyan kellett.

Sportos szinten a „Messardiere Golf Kupa, Race to Saint-Tropez 2014” utolsó versenyét a Golf de Saint-Endréol varázslatos környezetében, ragyogó napsütésben játszották minden játékos örömére. Franciaország, Belgium, Luxemburg és az Egyesült Királyság több régiójából.

Az Amatőr Golf magas szintje képviseltette magát, mivel a 49 résztvevő közül körülbelül húszan elsőszámú helyezést értek el, egyjegyű indexekkel. A dobogó helyei nagyon szorosak voltak, mivel a verseny nagy győztese, Stéphane Hassler (index 1, 0) 4 nyers Stableford-pontot ért el, alig 32 ütéssel Par felett, megelőzve Csak 4 pont Sainte-Maxime riválisa, Yves Jouannas (1 index) és 4,2 pont
csak a fiatal párizsi Yvon Legrand, aki egyenesen a Golf National-ból érkezik.

A nettó rangsorban a párizsi Jean-Michel Fava jön messze előre, 45 Stableford ponttal. A második pozícióban egy másik párizsi, Christophe Tallis (38 Stableford pont). André Di Luca, a Golf de Sainte-Maxime tagja 3 Bordois Philippe Pirotais-zal holtversenyben, 36 stabilforduló ponttal mászott fel a dobogó harmadik fokára.

A nők közül a nizzai bennszülött Virginie Malfait (index 14,6) nyeri a versenyt 21 bruttó Stableford-ponttal.

A Messardière barátai közül meg kell jegyezni, hogy Florence Guyot (a Golf de Beauvallon tagja) nyerte a hajtásversenyt, és Bernard Bellissent (szintén a Golf de Beauvallon tagja), a megközelítési verseny. Jeroma habot kapott Domaine Bertaud Belieu-tól. A Drive Hommes versenyt a kiváló ütő David Bywalski nyerte.

Másnap a Sainte-Maxime-i Golf Blue Green fogadta ezeket a legjobb játékosokat, akiknek megvan az a kiváltságuk, hogy a Földközi-tenger mentén 18 lyukon play-offot játszhatnak ...

A Château de la Messardière most készül a „Messardiere Golf Kupa, verseny Saint-Tropezig” 3. kiadására, amelyre 2015 közepén kerül sor április közepétől (a szálloda újranyitásával egy időben) október közepéig. , negyven körüli időpontokban Franciaországban és Európában.