A Ryder Cup 2016 hat játékosa, akik megerősítették részvételüket a jövő héten a HNA Open de France-on, a szezon második Rolex sorozatú tornáján, a Golf National-ban. Lee Westwood, Thomas Pieters, Matthew Fitzpatrick, Danny Willett, Chris Wood és Andy Sullivan ezzel világszínvonalú játékosok mezőnyét egészíti ki Európa legrégebbi nemzeti nyílt nyílásának 101. kiadásán.

Fotó: DR

A golf rajongói jegyet vásárolhatnak, hogy megnézhessék őket a 8. számú Alex Noren és a Major League győztesek, Graeme Mc Dowell és Martin Kaymer mellett az oldalon opendefrance.europeantour.com.

Lee Westwood (tíz Ryder Kupa az ő érdeme) Párizsban nagyon jó eredményeket ért el. 2009-ben a második helyen végzett, miután Kaymer megverte a rájátszásban. Három top 10-ese is van, és 13. alkalommal fog felállni ezen a rangos tornán.

„Mindig élveztem, hogy Franciaországba jöttem és a francia közönség előtt játszottam. " az Európa Túra többszörös győztesévé nyilvánította (23 cím). „A HNA Open de France fantasztikus hét a European Tour naptárában. A pálya gyönyörű, és jövőre ott játszjuk a Ryder Kupát, ami igazi bónusz. Alig várom, hogy visszatérjek a jövő hétre. "

Thomas Pieters eközben a 4. alkalommal jelenik meg a Golf National-nál. Tavaly a 16. helyen végzett. A világranglista 26. helyezettje keresi a negyedik címet az Európa-turnén. A 25 éves játékos újoncként megdöntötte az összes Ryder Cup-rekordot a Hazeltine-nél. Valóban egy Ryder-kupán gyűjtötte a legtöbb pontot, 4 pontot. Ezt az utolsó pontot vasárnap kapták el 3 és 2 ponttal JB Holmes ellen. Ez a négy megszerzett pont javítja a korábbi újoncok rekordjait, beleértve Nick Faldo, José Maria Olazábal és Sergio Garcia eredményeit is. Ugyanakkor legyőzte a Paul Lawrie és Sergio Garcia 3,5-ben, valamint Paul Way 1999-ban szerzett 1983 pontját.

"Alig várom, hogy visszamenjek Európába a nyárra, és visszatérhetek Párizsba, hogy játszhassak a HNA Open de France-on. " A Pieters jelenleg a 9. helyen áll a Rolex által bemutatott Dubai rangsorban. „Már volt egy első felvonásunk a Rolex sorozatból Wentworth-ben. A torna hangulata csodálatos volt, a hét fantasztikus volt. Nagyon jó lesz Franciaországban lenni, és a Golf National pálya mindig nagyon jó teszt a játékosok számára. "

Matthew Fitzpatrick 22 éves korában nyerte meg a Ryder Cup csapata válogatását, miután megnyerte a szezonot a dubai DP világbajnokságon.

„Nagyon jó visszatérni Párizsba a HNA Open de France-ra. Mondta a 35-ös világszámot. „Az Albatross játékát mindig kihívás jelenteni, de nagyon ösztönző is. Amikor eljut az utolsó lyukakig, az emberek a dombvidéken vannak a lyukak körül, és a hangulat csodálatos. "

Danny Willett Ryder Kupában debütált a Masters megnyerése után. Szívesen javítaná a Golf National legjobb teljesítményét, az 5. helyet.

- Nagyszerű esemény lesz, és alig várom, hogy lássam, miként készül a pálya. Az Albatross du Golf National Európa egyik legjobb pályája, és a francia golfrajongók mindig nagy számban érkeztek, így a hétnek sikeresnek kell lennie. "

Chris Wood, a Hazeltine újonca 2016-ban, tavaly Franciaországban teljesítette legjobban a 11. helyet: - Alig várom, hogy visszatérhessek Franciaországba a Golf National-ra. Természetesen nagyon szeretném megnyerni ezt a tornát. A játékosok mezőnye nagyon jó, és miután megkóstoltuk a Rolex sorozat első felvonását, mindannyian alig várjuk a következő heteket. "

A háromszoros Európa-bajnok Andy Sullivan csatlakozik Ryder Kupa csapattársaihoz a Golf National-nál: „Nagyon jó visszatérni Franciaországba ezen a pályán. Az elmúlt két évben holtversenyben álltam az 5. és a 6. helyre, és szeretnék javítani ezen az eredményen. De nehéz lesz, mert vannak szép emberek, és azt hiszem, a rajongók csodálkozni fognak a jövő héten. "

Ebben az évben új korszak kezdetét veszi a francia nyílt verseny, a kontinentális Európa legrégebbi nemzeti nyílt versenye, amelynek első kiadására 1906-ban került sor. A címadó szponzor HNA Group 50 szakosodott vállalat konglomerátuma. az idegenforgalom, a logisztika és a pénzügyi szolgáltatások területén.

A sorsolásra június 29-én, csütörtökön kerül sor, amely lehetővé teszi a néző számára, hogy 4 jegyet nyerjen a 2018-as Ryder Kupa pénteki, szombat és vasárnap a Golf National versenyre.

A csökkentések 65 év feletti, FFG engedélyesek esetében is alkalmazhatók. A 16 év alatti gyermekek ingyenes belépőt kapnak, ha felnőtt kíséretében jeggyel jár.