Micsoda fordulat a Singapore Classicon! A 11. helyen, négy ütéssel az éllovas mögött indulva Ockie Strydom 63-mal (-9) aláírja a hét kártyáját, ezzel emelheti fel a trófeát. Egy lépéssel a finn Sami Valimaki előtt jár. Antoine Rozner és Matthieu Pavon egyaránt a hatodik helyen végzett a tornán. Julien Brun tizenkettedik helyével a legjobb 15-be ír alá.

Strydom visszatérése a Singapore Classicon, Antoine Rozner 6.

Ockie Strydom a Singapore Classic győztese – a Twitter @DPWorldTour-on keresztül

A DP World Tour játékosai ezen a héten a Singapore Classicon versenyeztek a Laguna National Golf Resort Clubban. Négy golfkör után végül a dél-afrikai Ockie Strydom nyer. Egyszerűen aláírja a hét lapját vasárnap egy szikrázó 63-mal (-9).

A 11. helyről indulva négy ütéssel hátrább, a dél-afrikai nagyszerűen visszatérve megszerezte második győzelmét a DP World Tour-on. 2022-ben már megnyerte az Alfred Dunhill bajnokságot.

Egy lépéssel a finn Sami Valimaki előtt jár. Marcel Scheider (GER), Jeunghun Wang (COR) és Alexander Del Rey (ESP) áll a dobogó 3. helyén.

Antoine Rozner és Matthieu Pavon a hatodik helyet szerezték meg az eseményen. Antoine Rozner egy 67-es (-5) lapjának köszönhetően 10 helyet emelkedett.

Julien Brun, a mozgónap idővezetője a 12. helyet szerezte meg Szingapúrban. Néhány helyet veszített a Race to Dubai-on, de így is a legjobb 10: 10. helyen maradt.

David Ravetto a 23. helyen végzett ezen a Singapore Classicon. Egész héten par alatt játszott 67-71-70-69 lapokkal.

Clément Sordet -30 összesítéssel a 10. helyet szerezte meg, kilenc ütéssel lemaradva a dél-afrikai győztes mögött.

A Singapore Classic végső ranglistájának megkereséséhez: cliquez ici.