100. szám: különleges Evian bajnokság

20140908_JDGn100_01Ez a különszám büszke helyet ad a női golf fiatal csodagyerekeinek Lydia Ko-val és Alexis Thompsonnal készített interjúival az Evian bajnokság alkalmából. Az első, aki tavaly csak amatőr korában a bajnokság második helyén végzett, ugyanazzal a vágyzal tér vissza, de több tapasztalattal. egy profi szezonban. A második, frissen nyert major, mindössze 19 éves, az Evian bajnokság második kiadásának egyik kedvence. A Journal du Golf esetében korai életkoruk ellenére visszatérnek a győzelemre.

karbantartás

"Megszereztük a jogot, hogy kedvencek legyünk"

Az Európai Ryder Kupa csapatkapitányának sok örülni kell. Kevesebb, mint egy hónap választ el a versenytől, csapata pedig a kedvenc, és olyan ragyogó formájú játékosok alkotják, mint Victor Dubuisson. Ennek ellenére Paul McGingley továbbra is kimért, tudatában annak, hogy hosszú az út a végső győzelemhez. Interjú az írrel.

Jelentés

Alexandre Levy, a mély végén

Augusztus elején a francia megvalósította álmát: megjárni a PGA Tour hajóútjait. Egy álom, amely még mesévé vált, mióta Toulonnais vadkártyát szerzett, hogy játssza az első szakját az USPGA-n. A Journal du Golf két hét alatt követte az amerikai pályán.

Portré

Rory-történet

2014 nyara határozottan befejezte a világpálya új főnökének: Rory McIlroy-nak szentelését. A legendás Tiger Woods óta példátlan nyári mesterhármas szerzője, a fiatal északír a szezon negyedik főversenyét, az USPGA-t nyerte el egy izgalmas hétvége végén, amely bekerül a történelembe. Vissza a nyár sikertörténetéhez, amelynek még nincs vége.