Dupla ütés a 21. helyree világjátékos az Albatrosson. Az angol Tommy Fleetwood a vasárnapi Saint-Quentin-en-Yvelines-i francia nyílt bajnokság győzelmével, a jövőbeli Ryder-kupa útvonalán a szezon második sikerét nyerte Abu Dhabiban (Dustin Johnston előtt) elért győzelme után. tavaly januárban. A hab a tortán, a Southport szülötte hirtelen megelőzi Sergio Garciát a Dubaiba vezető verseny élén.
Írta: Franck Crudo

• © TPlassais / swing-feminin
Legutóbbi 4e a US Openen Fleetwood csúcsformában van, amit legutóbbi bogey-mentes köre is bizonyít. - Ez egy olyan nap, amelyet soha nem felejtek el - bizakodott, miután felemelte a trófeát. A győzelem messze a legjobb érzés, amit a golfban érezhet, ráadásul ezen a pályán és egy Rolex Series versenyen. Elképesztő hét volt számomra az elejétől a végéig. "

Nem csak az angol mosolygott nagyot az országos golfpályán. A 18. lyukon lévő húrnak köszönhetően a francia Mike Lorenzo-Vera remek 3-at kape négyzet. 100 000 euró (plusz) putt, ami szintén lehetővé teszi a közönség kedvesének, hogy kvalifikálja magát a British Open-re. "Tíz éve lovagolok, hogy játszhassak a The Open játékban" - mondta a 32 éves fiatalember. Ne feledje a francia Gary Stal (16e), Adrien Saddier (16e) és Grégory Havret (23e) a ranglistán.

Victor Dubuisson kudarca mellett, mivel nem tudta átadni a vágást, a verseny egyetlen igazi csalódása az időjárás lesz. Szél, eső, zivatar és 15 fok körüli hőmérséklet az első három napban ... a szinte skót időjárás megzavarta az idei francia nyílt teniszpálya nagy részét. Nem meglepő, hogy egy angol kijön a játékból. És ha azt gondoljuk, hogy egy héttel korábban a hőmérő 40 fokkal kacérkodott a fővárosban ...