Miután a 2021-es második helyen végzett, Danielle Kang bosszút áll a Bajnokok Tornáján, és háromütemű előnnyel nyer. Céline Boutier egy sikeres hét végén a negyedik helyen végzett.

Céline Boutier a HILTON GRAND VACATIONS Bajnokok Tornája alatt – a Twitteren @LPGA

A Hilton Grand Vacations Tournament of Champions immár negyedik alkalommal megrendezett versenyére 29 játékos, köztük Céline Boutier gyűlt össze a floridai Orlando-i Lake Nona Golf and Country Clubban. A Solheim Cup játékosa, Danielle Kang 68-as (-4) utolsó körével megnyerte a tornát, három ütéssel legyőzve a svájci Brooke M. Hendersont. Visszaadja a 68-67-69-68 lapokat, így a hét -16-nál fejeződik be.

Bosszú ez az amerikainak, akit tavaly a rájátszásban győzött le Jessica Korda. Ezzel a hatodik győzelmét zsebelte be a PGA Touron.

Céline Boutier a dobogóról lemaradva végzett a szezon első versenyén. Miután a 2021-es évét a CME Group Tour bajnokságon elért harmadik hellyel zárta, Céline Boutier ezzel a legjobb 5-tel kezdi a szezonját. Utolsó 71-es (-1) lapjával végül -10-nél fejezi be a negyedik helyen. helyen, a világelső Nelly Korda mellett.
Az ACER által bemutatott SHOPRITE LPGA CLASSIC-on aratott győzelmének köszönhetően jelenlévő francia 1. számú francia játékos szilárd golfot produkált a következő 72 lyuk alatt:

• 80,5% hajóút
  • 78% zöld a szabályozásban
  • 29 putt átlag

Nelly Korda így Céline Boutier mellett -10-nél végez, egy nehéz utolsó kör hibájaként 75-nél (+3). Soha nem fog részt venni a győzelemért ezen a vasárnapon, négy bogey-vel egyetlen birdie-ért, a meccs végén a 5. lyuk par 15-én. Egy lövést végzett nővére, Jessica Korda előtt. A 2021-es bajnokok bajnoka az utolsó körben pariban játszik, valószínűleg a várt befejezés nélkül, három bogey az utolsó három lyukon.

A HILTON GRAND VACATIONS Tournament of Champions teljes ranglistájának megkereséséhez: cliquez ici.

Írta: Baptiste Laurensou.

Az alábbiakban megtalálja legújabb cikkünket ugyanerről a témáról.

LPGA: a gyógyulás ideje