Az Open bajnok Shane Lowry, a világranglista 6. helye, Jon Rahm, az amerikai Ryder Kupa sztárja, Tony Finau, a Masters korábbi bajnoka, Danny Willett és a kétszeres nagy bajnok Martin Kaymer az Alfred legfrissebb bejegyzései között szerepelnek. Idén a Dunhill Links bajnokság.

Alfred Dunhill Links Championship: Shane Lowry a kivételes peloton szívében

© Alfred Dunhill Links bajnokság

Csatlakoznak egy olyan világszínvonalú mezőnyhöz, amelyen Rory McIlroy (2.), Justin Rose (4.) és Padraig Harrington, Ernie Els, Graeme McDowell, Trevor Immelman és Michael Campbell, az Európai Ryder Kupa jelenlegi kapitánya szerepel.

Lowry mondta: „Még mindig szeretek Alfred Dunhill Links-et játszani, ez egy másfajta verseny, igazán érdekes amatőrökkel zajlik - ez többnyire szórakoztató és visszatér az Old Course-ra, mint a The Open győztese. amit igazán értékelni fogok. "

A szakág további nagy nevei között szerepel a kétszeres döntős Tommy Fleetwood, a kétszeres döntős Tyrrell Hatton, a kétszeres Alfred Dunhill Links bajnok és a 2003-as győztes Lee Westwood, akik remek formát mutattak be a The Open negyedik helyén. Portrushban. Dane Lucas Bjerregaard visszatér, hogy megvédje címét.

Fleetwood, aki júliusban a második helyen végzett az Open-n a Royal Portrush-ban, elmondta: - Mindig is szerettem az Old Course-t és a várost, mivel amatőrként játszottam a Links Trophy-t. Van olyan hely a városban, ahol képek vannak a Swilken-hídon ülő srácokról a Dunhill Trophy-val. Olyan közel voltam, hogy nagyon szeretném, ha a képem is fent lenne. "

Csatlakozik hozzájuk egy angol játékoscsoport, köztük Ross Fisher, aki 2016-ban és 2017-ben második lett, amikor az Old Course jelenlegi 61-es rekordját állította, Matthew Fitzpatrick, Eddie Pepperell és Matt Wallace, aki harmadik lett az idei amerikai PGA bajnokságon.

A nagyon népszerű Luke Donald visszatér a kínai sztárral, Li Haotonggal is, aki tavaly győztes csapatbajnokságot nyert Allen Zhang WeChat feltalálójával.

Az Alfred Dunhill Links bajnokság elsőszámú golfesemény, amely a világ három legnagyobb és legrégebbi pályáján zajlik - a St Andrews-i Old Course-n, a Carnoustie-ban és a Kingsbarns-ban.

Ez a 35. év, amikor Alfred Dunhill támogatta a golfot St Andrews-ban, az Alfred Dunhill Links bajnokságon és korábban az Alfred Dunhill Kupán keresztül. Az Alfred Dunhill Links Alapítvány munkájával dollármilliókat gyűjtöttek jótékonysági célokra.

A szeptember 26-29-ig tartó bajnokság két külön versenyt tartalmaz - egy egyéni profi tornát a világ legjobb golfozóinak és a csapatbajnokságot, amelyen a szakemberek párosulnak amatőr játékosokkal, egyedi hangulatot és bajtársiasságot teremtve. .

A már megerősített amatőrök között olyan nagyszerű sportolók vannak, mint Sir Steve Redgrave, Kevin Pietersen, Shane Warne, Luis Figo, Ruud Gullit, Vinnie Jones, Jamie Redknapp, Andriy Shevchenko és Sir Anthony (AP) McCoy, valamint Justin Timberlake, Ronan Keating. , Brian McFadden és Piers Morgan.

Az első három nap alatt minden néző számára ingyenes a belépés, a szeptember 29-i, vasárnapi napra szóló utolsó jegyek a bejárati kapuknál kaphatók 22 euróért (csökkentett ár 16,75 euró). vagy előre itt.